Teknoloji

Marvel’s Spider-Man 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

25 Mayıs’taki PlayStation Showcase etkinliğinde Marvel’s Spider-Man serisinin yeni oyunu Ayrıca oynanış görüntüleri ile ilk kez gösterildi. Oyun, paylaşılan görselle başta tüm Spider-Man severler olmak üzere birçok oyuncuyu kendine çekmeyi başardı.

Ortakyaşam kıyafetiyle Peter’ı ve aynı anda genç Spider-Man Miles’ı oynayabileceğimiz oyunun çıkış tarihi de belli oldu. Gelin oyunla ilgili tüm merak edilenlere bir göz atalım.

Marvel’s Spider-Man 2 oynanış görüntüleri:

Marvel’s Spider-Man 2 konusu:

Marvel’s Spider-Man 2, Miles Morales’te kaldığımız yerden bizi Insomniac dünyasında yeni bir hikayeye götürecek. Oynanış görüntülerinde gördüğümüz kısımda bile çok iyi bilinen iki kötü karakteri görebiliyoruz. Bu çizgi romandaki oyun bir sürü korkunç karakter olacakişaret etmek.

Öte yandan, Peter’ın ortakyaşam kıyafeti şimdilik bir muamma Oynanış görüntülerinde Peter’ın bu kıyafeti nasıl edindiğini görmesek de oyunda Venom’un yer alacağını iddia edebiliriz.

Oyunun sonu aslında iki Spider-Man karakterimizin ortasında başlayan niyet farklılığına işaret ediyor. Peter simniot kıyafeti içinde daha acımasız bir Örümcek Adam’a dönüşürken Miles, Peter’ı daha önce hiç böyle görmediğini üzülerek söylüyor. İki karakter arasında gerilim olup olmayacağını şimdilik bilmiyoruz.

Marvel’s Spider-Man 2 oynanışı hakkında bilinenler:

Oyunun oynanış fragmanından da anladığımız kadarıyla Marvel’s Spider-Man 2 seriye eklenecek. birkaç ama temel değişiklik getirecek. Bunların başında her iki Örümcek Adam da ortadadır. istediğimiz zaman geçiş yaparak istediğimizi kontrol edebileceğimizi.

Ve oyunda yine New York’ta olmamıza rağmen harita, daha geniş bir alanı kapsayacaktır. Bu da iki karakterimizin arasındaki kopuşun kısa sürmemesini sağlayacaktır. İki Örümcek Adam ile mevcut şehir çok küçük gelebilir. Yine de oyun çıktığında ne kadar genişlediğini görebileceğiz.

Bunun dışında, Miles Morales’teki gibi iç ve dış mekan görev tasarımları, ima edilen mekanikler, oynanış animasyonları ve karakterlerin yetenekleri gibi oynanış öğeleri. daha çeşitlendirilmişolacak.

Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi:

Marvel’in Örümcek Adamı 2, 20 Ekim’deçıkış yapacak

Marvel’s Spider-Man 2 fiyatı:

oyunun türkiyesi Fiyat henüz belirlenmedi.

haberhemsin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu